SKLEPY STACJONARNE

Wyroby Zakładów Mięsnych Smak-Górno można kupić w sklepie firmowym przy zakładzie w Górnie, w sklepach PSS Społem na terenie Rzeszowa oraz innych sieciach takich jak Specjał czy Jedynka.
Zakład Mięsny Smak – Górno, ul. Centralna 4, 36-051 Górno, tel. 17 772 88 10 www.smakgorno.pl

 

Produkty z obszaru Regio Resovia można kupić w sklepie internetowym www.sklep.podkarpackiesmaki.pl . Można tam znaleźć między innymi wyroby z Górna czy oleje z olejarni Olimp z Malawy (gmina Krasne).

 

Polecamy również:

 

WYDARZENIA KULINARNE

Wydarzenia takie jak dożynki czy festyny to także doskonała okazja aby zdegustować oraz zakupić żywność lokalną Regio Resovia.

Gminne Święto Chleba i Miodu (gmina Błażowa)

Odbywa się zwykle w pierwszą niedzielę września. Po Mszy św. wielobarwny korowód wieńczarek wędruje ulicami miasta na błażowski stadion sportowy. Tam odbywają się dalsze uroczystości, w czasie których przy dźwiękach ludowej muzyki można degustować tradycyjne potrawy, a także zakupić ciekawe pamiątki, nie tylko kulinarne.

„Starych potraw Smak i Urok” (gmina Błażowa)

Wydarzenie połączone jest z Wojewódzkim Spotkaniem Kapel Ludowych i obchodami Święta Ludowego, zwykle odbywa się w tzw. Zielone Świątki.Wydarzenie ma charakter typowo jarmarczny, z muzyką ludową, występami zespołów folklorystycznych, prezentacja i sprzedażą wyrobów artystycznych, pokazami rzemiosła oraz degustacją regionalnych potraw.