Zaproszenie na spotkanie autorskie z Marzeną Rogalską w Boguchwale

Na otwarcie tegorocznych obchodów Tygodnia Bibliotek 2019 odbędzie się spotkanie autorskie z Marzeną Rogalską. Znana dziennikarka zagości w Gminnej Bibliotece Publicznej 8 maja 2019r. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Marzena Rogalska jest cenioną i lubianą dziennikarką telewizyjną oraz radiową. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Później przez wiele lat współpracowała z radiem RMF FM, następnie z Radiem Kolor. Sama przyznaje, że radio od zawsze było dla niej medium magicznym. Obecnie związana z TVP2 („Pytanie na Śniadanie”) oraz Radiem Złote Przeboje, w którym prowadzi autorską audycję. Na stałe współpracuje z magazynem dla kobiet „Uroda Życia”. Interesuje ją człowiek na każdym etapie swojego rozwoju, dlatego jej znak rozpoznawczy to pasja i osobiste zaangażowanie z jakim przeprowadza swoje wywiady. Dawniej gospodyni kultowego talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style oraz prowadząca teleturnieje „Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty” (TV Puls), a także „Dzieciaki górą” (TVP2). Przez trzy lata współprowadząca show „Kocham Cię Polsko” w TVP2. Swoją pracę kocha tak bardzo, że dziennikarkę grała nawet w filmach: „Zakochani” P. Wereśniaka, „Job” K. Niewolskiego oraz w serialach „Magda M” K. Langa, czy „Barwach szczęścia”. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama” otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską. W 2018 roku odbyła się premiera sztuki teatralnej z jej udziałem „Czy to Ty czy nie Ty?” na deskach teatru Capitol. Współautorka książki „ Być Kobietą biznesu”.

Pod koniec 2016 roku zadebiutowała jako pisarka, a jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników. W lutym 2018 roku ukazała się kolejna część powieści „Gra w kolory”, a w październiku tego samego roku trzecia zatytułowana „Druga miłość”.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w GBP w Boguchwale w Wypożyczalni dla Dorosłych.

https://www.boguchwala.pl/364-aktualnosci/4592-wszystkie-aktualnosci/8908-zaproszenie-na-spotkanie-autorskie-z-marzena-rogalska-w-boguchwale.html